Primanje roditelja


Termini informacija za roditelje 2021./2022.

 

  PROFESOR PREDMET Razrednik JUTARNJI TURNUS POPODNEVNI TURNUS KONTAKT E-MAIL 
DAN VRIJEME DAN VRIJEME
1 Aničić Dukić Janja biologija i kemija 3b četvrtak 13.30 srijeda 19.45 janja.anicic@skole.hr
2 Bagić, Drago ravnatelj   u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru 2.gimnazija-zagreb@zg.t-com.hr
3 Bezlaj, Zvjezdana pedagoginja i voditeljica nastave   u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru zvjezdana.bezlaj@skole.hr
4 Blagović Ivana kemija i biologija 1.d četvrtak  8,40 srijeda 19,05 ivana.blagovic@skole.hr
5 Buić Snježana talijanski jezik   ponedjeljak 12,40 ponedjeljak 19,50 snjezana.buic@skole.hr
6 Davda Sirovina Bojana biologija i kemija 3e utorak  13,30 srijeda 19,45 bojanadavda@gmail.com
7 Duvnjak Ivana hrvatski i španjolski jezik   srijeda 12:45 utorak 19:45 ivana.duvnjakk@gmail.com
8 Đaković Željka engleski jezik   srijeda  12,40 srijeda 19,05 zeljka.dakovic1@skole.hr
9 Filipović Bojanić Danijela hrvatski i talijanski jezik 2.d utorak  13,20 četvrtak 19.45 danijela.filipbojan@gmail.com
10 Fundurulić Ivana matematika i fizika   ponedjeljak 12:45 ponedjeljak 19:05 ivana.fundurulic1@skole.hr
11 Glavica Katarina (zamjena Ema Ivanković) hrvatski jezik   petak  12,40 srijeda 17.35. ema.ivankovic97@hotmail.com
12 Glavočić Zoran geografija 4.e četvrtak  12,40 ponedjeljak 19,05 zoran.glavocic@gmail.com
13 Hadžić Miljana likovna umjetnost   srijeda  13,20 petak 19,45 miljanahadzic@gmail.com
14 Hausknecht Mirjana fizika   petak  12,00 petak 19,45 mirjana.haus@gmail.com
15 Horvat Maja matematika 4.a utorak 13:30 ponedjeljak 19:45 mspiranec@gmail.com
16 Ihas Jurić Irena sociologija, koordinatorica državne mature   utorak, petak - prema dogovoru utorak, petak - prema dogovoru irena.ihasjuric@gmail.com
17 Ivandić Adriana biologija i kemija   utorak 12,40 utorak 19,45 adriana.ivandic@skole.hr
18 Jakubec Željka geografija 1c srijeda  13,20 četvrtak 19,45 zeljka.jakubec@me.com
19 Juko Leo hrvatski jezik i etika 3. d ponedjeljak 12,40 ponedjeljak 19,05 leo.juko@gmail.com
20 Jurić Renata engleski i njemački jezik 1.f četvrtak  13.20 utorak 19.45 juricrenata1@gmail.com
21 Kezele Vesna likovna umjetnost i latinski jezik 3.a utorak  12,00 ponedjeljak 19,45 vesna.kezele@me.com
22 Lučić Ivan geografija   utorak  11,10 utorak  19,05 ivan.lucic110@gmail.com
23 Mandić Marijeta matematika 2.b četvrtak 11,10 srijeda 19,45 mandicmarijeta@gmail.com
24 Marinović Ivan matematika   četvrtak 13,20 srijeda 17,30 ivmarinovic@yahoo.com
25 Medić Katarina biologija 4.f četvrtak 10,25 četvrtak 19,45 katarina.brzovic@gmail.com
26 Nikolić Anja kemija i biologija   utorak  10,25 utorak  19,45 nikolic22779@gmail.com
27 Pavlović Ivan hrvatski jezik 3. f utorak 12,00 ponedjeljak 19,45 pavlovic.druga@gmail.com
28 Perić Smiljana informatika   utorak 9,30 utorak 17,40 smiljana.peric@gmail.com
29 Peršić Ivana tjelesna i zdravstvena kultura 1. B utorak  13,20 četvrtak 18,20 ivana.persic@me.com
30 Plazonić Ivana etika, politika i gospodarstvo, sociologija   petak 11,10 ponedjeljak 17,40 ivanaplazonic@yahoo.com
31 Radojičić Mirna tjelesna i zdravstvena kultura 4.b četvrtak  12,40 četvrtak 18,20 radojicic.mirna@gmail.com
32 Rudeš Jadranka glazbena umjetnost   ponedjeljak 12,35 ponedjeljak 19,45 jadranka.rudes@gmail.com
33 Santica Ivan povijest 4c ponedjeljak 13,30 petak 19,45 ivan.santica@gmail.com
34 Slunjski Ivanković Ivana psihologija   u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru ivana.slunjski@gmail.com
35 Stanušić Danijela njemački jezik, DSD   ponedjeljak 12,40 ponedjeljak 17,35 danijela.stanusic@gmail.com
36 Stricevic Mara matematika 4d ponedjeljak 13,23 ponedjeljak 17,35 mara.stricevic@skole.hr
37 Šebić Ksenija engleski i francuski jezik   ponedjeljak 12,40 utorak 18,20 ksenija.sebic@skole.hr
38 Šimić Mihaela matematika   ponedjeljak 13,20 utorak 19,45 elasimic@gmail.com
39 Širinić Ana hrvatski jezik   četvrtak 14,20 četvrtak 19,45 ana.sirinic1904@gmail.com
40 Šunić Nenad tjelesna i zdravstvena kultura 3c četvrtak 8,40 četvrtak 18,20 nsunic@gmail.com
41 Šušak Katarina povijest 2a utorak  12,40 ponedjeljak 19,45 katarna.susak@skole.hr
42 Vancaš Zrinka hrvatski i španjolski jezik 1.a srijeda 13,20 četvrtak 19,45 zrinka.vancas@gmail.com
43 Velički Eva engleski i ruski jezik 2.e  utorak  13,20 utorak  19,00 eva.velicki@gmail.com
44 Vitković Marina logika i filozofija 2.f petak 13,20 četvrtak 19,45 vitkovic.marina@gmail.com
45 Vlahović Zokić Hrvojka latinski jezik   četvrtak  8,20 ponedjeljak 19,45 hrvojka.vlahovic-zokic@skole.hr
46 Vranić Goran fizika   ponedjeljak 12,40 ponedjeljak 19,45 goran.vranic@me.com
47 Vrbanac Užarević Mia engleski i njemački jezik, DSD   ponedjeljak 10,25 srijeda 19,45 mia.vrbanac@gmail.com
48 Vuković Snježana povijest 2.c srijeda 13,30 ponedjeljak 19,45 snjezana.vukovic1@skole.hr
49 Zavacki Marija vjeronauk   srijeda  10,25 utorak  18,15 zavacki.m@gmail.com
50 Zeko Danijela njemački jezik, DSD 1.e utorak  13.20 utorak  19,00 danijela.zeko@skole.hr